Nish Residence

Nish İstanbul, İstanbul’un Avrupa yakasında Yenibosna, Bahçelievler’de Atatürk Havalimanı’ndan 1,5 km mesafede E5 otoyolunun kenarında bulunan konut, ofis ve perakende alanından müteşekkil karma kullanımlı bir projedir. Proje Torunlar-Özyazıcı Proje Ortaklığı tarafından yürütülmüştür.

Nish İstanbul’da 585 adet konut birimi inşa edilmiş ve satışa sunulmuştur. Üç konut bloğu, bir ofis bloğu ve mağaza birimlerinden oluşan projenin inşaatı Ekim 2010’da tamamlanmıştır. Proje merkezi lokasyonu nedeniyle hem iş, hem de yaşam alanını bir arada bulundurma özelliğini taşımaktadır.

270 m2 ‘den 1.080 m2 ‘ye kadar farklı büyüklükteki alanlardan oluşan ofisler, havaalanına yakın olması nedeniyle uluslararası ticaretle iştigal eden firmalar için büyük bir önem arz etmektedir.
Nishİstanbul’da konutların yanı sıra yüzme havuzu, sauna, fitness, mini golf, tenis ve basketbol sahası, 24 saat güvenlik bulunuyor. Toplam 32 bin 800 metrekarelik arsaya kurulan Nish İstanbul’un inşaat alanı ise 135 bin 291 metrekare.

Atatürk Havaalanı, E5 Karayolu ve TEM´e yakınlığı, Nish İstanbul, ofisleri, spor ve sosyal yaşam alanları ile iş dünyasının ve yaşama dair tüm ihtiyaçların aynı kompleks içinde karşılandığı bir projedir.

Compare listings

Karşılaştırmak